Ve které škole vybrat termín distančního zápisu?

Distančním zápisem můžete projít v libovolně zvolené mateřské škole. Jedinou podmínkou je, že dokumenty zašlete do téže školy, v jaké si přihlásíte termín na distanční zápis. Pokud tedy zvolíte mateřskou školu X, dokumenty musíte také zaslat a e-mail mateřské školy X uvedené níže. U zápisu můžete požádat o předání podkladů i do dalších mateřských škol a paní ředitelky Vaše požadavky vyřídí a podklady si předají. Stačí se tedy zapsat pouze na jeden zápis, i když se chcete zúčastnit přijímacího řízení ve všech školách.

mscakovice1@gmail.com

mscakovice2@gmail.com

ms.cakovice3@gmail.com

ms.drebenese@gmail.com

Co musím vědět než si rezervuji termín!

• K úspěšnému zápisu budete potřebovat zařízení s mikrofonem a kamerou připojené k internetu. Může to být počítač, mobilní telefon, tablet atd...

• Průběh zápisu najdete v sekci dokumenty "Distanční zápis krok za krokem." a v ukázce pod textem.
  • První otázka při distančním zápisu bude, zda jste si přečetli podmínky distančního zápisu, zda jim rozumíte a zda s nimi souhlasíte. Tyto podmínky najdete v sekci dokumenty "Podmínky distančního zápisu". Přečtěte si je před rezervací! Pokud víte, že na tuto otázku odpovíte NE - nemá cenu si vytvářet rezervaci, zápis není možno distančně provést a musíte se dostavit osobně.
  • Zápis bude trvat do 10 minut a pokud nastane nějaký problém (špatné spojení, atd...) může Vás paní ředitelka pozvat na prezenční zápis, společně si dohodnete termín.
  • Nebojte se toho, společně to zvládneme, je to velice jednoduché.

E-mail pro technické dotazy: materskeskolky@gmail.com